بال اسکرو

برای خرید و یا استعلام قیمت انواع بال اسکرو با شماره 02155418931 تماس بگیرید!

یک بال اسکرو حرکت چرخشی را به حرکت خطی و یا بالعکس تبدیل می کند و می تواند بارهای زیاد را تحمل کرده و با بازدهی بیش از 90 درصد در آن به کار گرفته شود. بال اسکرو ها کاربردهای گسترده ای در طیف وسیعی از صنایع دارند، مثلا هدایت و جابجایی دقیق اجزای ماشین های صنعتی یکی از کاربردهای بال اسکروها است. تعیین بال اسکرو مناسب برای یک کاربرد خاص، دقت و عمر دستگاه را تضمین می کند و هزینه کل را به حداقل می رساند. این مقاله به بررسی اجمالی بال اسکروها می پردازد و نحوه اندازه گیری آنها را برای برنامه های خاص توضیح می دهد.
یک بال اسکرو شامل یک پیچ و یک مهره به همراه بلبرینگ های چرخشی است. اتصال بین پیچ و مهره بوسیله بلبرینگ ایجاد می شود که به صورت یکنواخت و به یک شکل در پیچ و مهره می چرخند. همچنین بار روی بال اسکرو بر روی تعداد زیادی بلبرینگ توزیع می شود به طوری که هر گوی بار نسبتاً کمی را تحمل می کند. به دلیل وجود عناصر غلتان، بال اسکرو دارای ضریب اصطکاک بسیار پایینی است که نتیجه آن داشتن بازده مکانیکی بالا است.
تفاوت اصلی بین بال اسکرو و لید اسکرو استفاده از بلبرینگ های چرخشی در بال اسکرو برای به حداقل رساندن اصطکاک و افزایش کارایی است. بال اسکروها از لحاظ قیمت، گرانتر از لید اسکروها هستند اما توانایی آنها در حمل بارهای بیشتر، دستیابی به سرعت بالا و دارا بودن عمر زیاد، باعث می شود قیمت بالای آن نسبت به لید اسکروها قابل چشم پوشی باشد. بال اسکروها معمولاً دارای بازده مکانیکی بیش از 90 درصد هستند که این موضوع می تواند بر بازده کل سیستم تاثیر بگذارد و عملکرد سیستم را بهبود بخشد. در نهایت، بال اسکروها به دلیل عمر زیاد و قابلیت اطمینان بیشتر نسبت به لید اسکروها مورد توجه قرار گرفته اند.

شما می توانید انواع بال اسکرو با کیفیت را از سایت پیچ و مهره اهوراپیچ خرید نمائید!

بهترین قیمت بال اسکرو را از ما بخواهید!

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.